Kdo jsme

Akvaristikou se zabýváme již déle než 50 let

V předrevoluční době jsme se, převážně na chovatelské úrovni, zaměřovali na rozmnožování vzácných druhů ryb z afrických jezer Malawi a Tanganjika (Altolamprologus, Pseudotropheus, Neolamprologus, Tropheus, aj.). V tomto období předsedal Československému klubu chovatelů cichlid Ing. Jaroslav Macenauer, CSc.

Široká základna chovatelů v Československu a její dobrá znalost nám umožnila vykupovat nejkvalitnější tropické ryby z místních chovů pro distribuci na tuzemském trhu. Vysoká kvalita a dobrá pověst akvarijních ryb odchovaných v Československu umožnila naší firmě další růst a orientaci na export do celého světa.

Akvarijní technika a příslušenství na vysoké úrovni

Po revoluci jsme navázali spolupráci s renomovanými firmami Eheim, Juwel, Esha, Hikari, aj., abychom nabídli široké veřejnosti snadno dostupnou, ověřenou, kvalitní a moderní akvarijní techniku. Jako první jsme nabídli akvarijní komplety, které jsou v dnešní době velmi populární a umožňují snadné založení a zprovoznění akvária. V následujícím období jsme tuto činnost dále prohlubovali a rozšiřovali zastoupení zahraničních firem. Reagovali jsme na aktuální trendy ve světě a přinesli nový trend nano akvaristiky, poprvé představené firmou Dennerle, kterou v České a Slovenské republice taktéž zastupujeme.

Přinášíme nejmodernější akvaristické trendy

Aktuálně představujeme nový trend uměleckého pojetí aranžování akvárií tzv. aquascaping, při kterém je kladený důraz na použitá akvária, akvarijní rostliny, dekorační kameny a kořeny tak, aby se co nejvíce přiblížili přírodní krajině.

S realizací interiérových akvárií máme mnoho let zkušeností...

Po celou dobu našeho podnikání se zabýváme aranžováním akvárií do interiérů hotelů, bank, státních institucí, ale i kanceláří a domácností po celé České republice. Aranžujeme exkluzivní akvarijní komplety a náročná interiérová akvária s jedinečným designem a pokrokovou akvarijní technikou, největším výběrem dekorací, kvalitními rybami a rostlinami.

Ing. Jaroslav Macenauer, CSc.

majitel, CEO

Ing. Jaroslav Macenauer ml.

jednatel, R&D

Navštivte náš showroom